Nasze Salony

Jeśli szukasz nowoczesnego salonu, z pełnym zakresem usług fryzjerskich, kosmetycznych oraz stylizacji paznokci, to jesteś w odpowiednim miejscu!
Z naszych usług skorzystało już wielu mieszkańców Krakowa i okolic, a ich zadowolenie oraz rekomendacje są dla nas największą satysfakcją!
Sprawdź sam - zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Nasz zespół profesjonalistów:

Paulina - Strefa Urody Kraków

Paulina

Fryzjer Stylista
- z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem w zawodzie… profesjonalne i indywidualne podejście do klienta… miła, uśmiechnięta i otwarta na ludzi :)
Katarzyna - Strefa Urody Kraków

Katarzyna

Fryzjer Stylista
- kilkunastoletni staż pracy jako fryzjer stylista. Uwielbiająca swoją pracę, którą tworzy z ogromną pasją. Uśmiech nie schodzący jej z twarzy przyciąga sympatie klientów.
Ewa - Strefa Urody Kraków

Ewa

Fryzjer Stylista
- fryzjerstwo pochłonęło ją kilkanaście lat temu i tak jest do dziś.
Bycie fryzjerem to dla niej połączenie pracy i pasji z tym, co kocha.
No i ten uśmiech...
Magda - Strefa Urody Kraków

Magdalena

Stylistka Paznokci
- absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje, a swoją pracę wykonuje z prawdziwą pasją.
Katarzyna - Strefa Urody Kraków

Katarzyna

Kosmetyczka, Wizażystka, Linergistka
- absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne. Od wielu lat aktywna zawodowo kosmetyczka, wizażystka oraz linergistka. Z pełną uwagą i poświęceniem realizuje się zawodowo w gabinecie kosmetycznym.
Natalia - Strefa Urody Kraków

Natalia

Fryzjer Stylista
- indywidualistka, artystyczna dusza, lubiąca harmonię i kontakt z ludźmi, ceniąca profesjonalizm oraz najwyższą jakość, prawie 20-letnie doświadczenie w zawodzie, ciągle podnosi swoje kwalifikacje.
Anna - Strefa Urody Kraków

Anna

Fryzjer Stylista
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia. Jej szczególnym uwielbieniem są strzyżenia męskie oraz dziecięce - bardzo szybko zyskuje sympatię dzieci.
Odwiedź nas na Facebook: