Zapraszamy do Strefy Urody

Jeśli szukasz nowoczesnego salonu, z pełnym zakresem usług fryzjerskich, kosmetycznych oraz stylizacji paznokci, to jesteś w odpowiednim miejscu!
Z naszych usług skorzystało już wielu mieszkańców Krakowa i okolic, a ich zadowolenie oraz rekomendacje są dla nas największą satysfakcją!
Sprawdź sam - zarezerwuj swoją wizytę już dziś!

Nasz zespół profesjonalistów:

Paulina - Strefa Urody Kraków

Paulina

Fryzjer Stylista
- kilkunastoletni staż w zawodzie, technik usług fryzjerskich. Praca z zamiłowania, pasja przy której może się spełniać. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze uśmiechnięta, łatwo nawiązująca kontakt z ludźmi. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje szkoląc się u najlepszych stylistów polskich i zagranicznych. Przede wszystkim specjalizuje się w koloryzacjach.
Katarzyna - Strefa Urody Kraków

Katarzyna

Fryzjer Stylista
- kilkunastoletni staż pracy jako fryzjer stylista. Uwielbiająca swoją pracę, którą tworzy z ogromną pasją. Uśmiech nie schodzący jej z twarzy przyciąga sympatie klientów.
Ewa - Strefa Urody Kraków

Ewa

Fryzjer Stylista
- fryzjerstwo pochłonęło ją kilkanaście lat temu i tak jest do dziś. Bycie fryzjerem to dla niej połączenie pracy i pasji z tym, co kocha. No i ten uśmiech...
Katarzyna - Strefa Urody Kraków

Katarzyna

Kosmetyczka, Wizażystka, Linergistka
- z zawodu magister wychowania fizycznego. Z pasji i potrzeby wyrażania siebie, certyfikowana linergistka i dyplomowana kosmetyczka. Jej pasją jest makijaż permanentny, a brwi stały się jej zawodowym "konikiem". Pomaga kobietom odkryć naturalne piękno, dbając o to, aby jej usługi świadczone były na najwyższym poziomie. Ciągle rozwija swoje umiejętności, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach poświęconych tematyce makijażu permanentnego. Dokłada wszelkich starań aby każda z Was poczuła się wyjątkowo. Z pełną uwagą i poświęceniem realizuje się zawodowo.
Magda - Strefa Urody Kraków

Weronika

Stylistka Paznokci
- stylizacja paznokci jest jej wielką pasją już od 15-go roku życia. Dzięki szkoleniom, na które chętnie uczęszcza, ciągle poszerza swoją wiedzę i podnosi swoje kwalifikacje by móc jak najlepiej zająć się swoimi klientkami. Dla Weroniki nie ma rzeczy niemożliwych a precyzja, idealny kształt i uśmiech na twarzy klientki są dla niej zawsze na pierwszym miejscu.
Anna - Strefa Urody Kraków

Natalia

Fryzjer Stylista
- ciągle podnosi swoje kwalifikacje, lubiąca nowe wyzwania. Kocha pracę z długimi włosami.
Anna - Strefa Urody Kraków

Anna

Kosmetolog, Stylistka Rzęs i Brwi
- od dziecka związana z plastyką, sztuką. Od ponad 10 lat z kosmetyką. Cały czas rozwija swoje umiejętności, podąża za trendami, by móc oferować usługi na jak najwyższym poziomie.
Klaudia - Strefa Urody Kraków

Klaudia

Fryzjer Stylista
- uśmiechnięta, sympatyczna fyzjerka z kilkuletnim doświadczeniem. Od dzieciństwa czesanie było jej pasją. Swoją pracę wykonuje z wielką przyjemnością.
Natalia - Strefa Urody Kraków

Aga

Kosmetolog
- absolwentka Krakowskiej Akademi na kierunku kosmetologia, specjalizacja - kosmetologia medyczna. Sferą w której najlepiej się odnajduje są zabiegi z zakresu kosmetologi twarzy oraz stylizacji brwi. Branża beauty jest jej pasją, do pracy podchodzi z zaangażowaniem ciagle podnosząc swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia i kursy.
Natalia - Strefa Urody Kraków

Anka

Kosmetolog
- technik usług kosmetycznych z kilkuletnim stażem i doświadczeniem w zawodzie. Z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy w stylizacji paznokci. Swoje prace wykonuje z pasją i starannością oraz dbałością o każdy szczegół.
Odwiedź nas na Facebook: